PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9731}

Stalowe magnolie

Steel Magnolias
7,5 26 051
ocen
7,5 10 1 26051
7,3 6
ocen krytyków
Stalowe magnolie
powrót do forum filmu Stalowe magnolie

''Miesięcznik ''Maxim'' w 2002 przeprowadził ankietę w której wybrano najgorsze filmy wszechczasów. Film "Stalowe Magnolie" zajął 2 miejsce.''

NAJGORSZY?! Co to ma być! BARDZO DOBRY FILM!!!

ocenił(a) film na 9
CityOnilne

też nie rozumiem intencji, film wg mówi mówi o prawdziwych wartościach i jest na prawdę dobrze zagrany, nie wyczuwam w nim żadnego fałszu, ma bardzo ciepły klimat - zarówno emocjonalny jaki i ten geograficzny, może po prostu pismo Maxim, to jakieś męskie pismo, którego autorzy nie czują kobiecego kina nastawionego na emocje, wartości rodzinne itp.
film dla mnie wspaniały

ocenił(a) film na 9
marianna_p

Jako mężczyzna powiem, że ten film to jest wszystko w jednym: miłość, przyjaźń, śmierć, życie, opis sagi rodzinnej w pewnym stopniu. Dla mnie 10/10

ocenił(a) film na 9
CityOnilne

tak? a foto kobiety:)
tak czy inaczej, może rzeczywiście płeć nie jest ważna, choć ja jako kobieta lubię filmy z kobietami, szczególnie jeśli z którąś mogę się utożsamić lub traktować jako wzór do naśladowania- nie lubię za to typowo męskich filmów, gdzie nie ma ról kobiecych, wątku psychologicznego itp.- stąd mój tok rozumowania

ocenił(a) film na 8
CityOnilne

Być może tym, którzy tak oceniali ten film nigdy nie przyszło zmierzyć się ze śmiercią kogoś bliskiego. Nawet nie próbuję ich krytykować- zazdroszczę im, że nie rozumieją fabuły.

CityOnilne

Film nie do obejrzenia, jeśli jest się chorym na tą cholerną chorobę. Żałuję, że po niego sięgnęłam, mam jeszcze większego doła i z coraz większą niecierpliwością czekam na powikłania, bo i tak wiem, że skończę jak Shelby.. to się wyżaliłam..

bolly92

Wierzę w Ciebie, Skarbie

ocenił(a) film na 8
CityOnilne

"Maxim" to był brytolski pudelek z kobietami do rosołu, więc jego opinie są do d...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones