PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693216}

Towarzyski koszmar

Social Nightmare
4,8 284
oceny
4,8 10 1 284

Towarzyski koszmar
powrót do forum filmu Towarzyski koszmar
nathalie34

rzadnych? naprawdę? Boże co za ludzie...film jest genialny tak nawiasem mówiąc.

ocenił(a) film na 6
filmwebowiec15

Brak oceny ? Znowu ?? Mało wiarygodny jesteś .
Podpowiedz: oceniasz gwiadkami . 7 to dobry .

nathalie34

Widziałem tyle filmów że musiałbym miesiąc siedzieć na filmwebie żeby je wszystkie ocenić a w przeciwieństwie do Ciebie nie mam tyle wolnego czasu :) To Ty jesteś mało wiarygodna, robisz z siebie pseudo krytyka filmowego. Współczuję z całego serducha.

ocenił(a) film na 6
filmwebowiec15

Dodanie gwiazdki zajmuje sekundę , o czym ty bredzisz ?

nathalie34

Masz 34 lata a zachowujesz się jak zacietrzewiona gimnazjalistka. Weź dorośnij naprawdę. Nie bredzę po prostu jestem dorosłym człowiekiem i mam inne zajęcia niż wstawianie gwiazdek pod filmami. Gwizdam na to.

ocenił(a) film na 6
filmwebowiec15

Spadaj , jak jesteś taki stary , po co odpisujesz ? Do lekarza , zgorzkniały człowieku . Zero luzu widać , żal mi cię.Trochę dystansu do siebie i poczucia humoru . :-) :-) :-) :-) życzę :-) :-) :-) :-) :-)

nathalie34

Mam w sobie więcej luzu niż niejeden nacjonalista więc nie przesadzaj :) Nie będę patrzył jak ktoś na mnie pluje i udawał że jest to złoty deszcz. Obrażasz mnie pod każdą moją wypowiedzią więc naprawdę proszę, przestań :)

ocenił(a) film na 5
filmwebowiec15

Przyglądam się temu...i widzę że to raczej ty zachowujesz się niedojrzale, atakując koleżankę która niczym cię nie sprowokowała. Kobieta podjęła dyskusję na temat filmu który ją zainteresował ,a ty zaatakowałeś ją odpisując z WIELKĄ ironią .Nikt nie pytał cię o zdanie nie podoba się? trudno zacznij wylewać swoje wypociny pod innym postem najlepiej takim który Z GÓRY NASTAWIONY JEST NA KRYTYKĘ

tak na marginesie skoro dla ciebie dziecinne jest ocenianie filmów na FILMWEB to po co tutaj jesteś ?Użytkownicy zakładają tutaj swoje konta by oceniać filmy i dyskutować na ich temat. Jesteśmy ludźmi dojrzałymi nie dziećmi ...jeśli oceniam każdy film który obejrzałam tzn że jestem z gimbazy ?człowieku co ty masz za myślenie .

ocenił(a) film na 6
nathalie34

Wiadomo, kto za tym wszystkim siedzi, ale film jest na tyle dobrze zrobiony, że można go śmiało obejrzeć.

ocenił(a) film na 4
nathalie34

Dopiero od połowy? O_o

1. Na plakacie jest wściekła matka i hasło "She'll keep you safe" (ale ok, mogłaś nie widzieć plakatu wcześniej)
2. Tytuł filmu to "Mother" (taki wyświetla się w filmie)
3. Matka ciągle gadała o niebezpieczeństwach w sieci itd,
4. Wszystkie tajemnice były wyjawiane w domu dziewczyny, więc kto inny mógłby podsłuchać?

Ja byłabym bardzo zdziwiona, gdyby stał za tym ktokolwiek inny.

ocenił(a) film na 8
nathalie34

Ja widziałam od połowy dlatego pod koniec dowiaduję się kto za tym wszystkim stoi ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones