Daryl Hannah

Daryl Christine Hannah

7,5
10 363 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daryl Hannah

Dlaczego Daryl ma taką niską średnią ocen!? Przecież to doskonała aktorka!
Rewelacyjnie potrafi zagrać zarówno słodkie panienki jak i totalne suki. Ma zarówno talent jak i urodę. To jedna z moich topowych aktorek.
Masakra normalnie. Znaznie słabsze aktorki zajmują wyższe miejsca.
Czy ktoś mi powie dlaczego tak jest?

Stilnes

Przykro to stwierdzić, ale wszelkie tego typu rankingi tworzą się na podstawie popularności. Popularności mierzonej częstotliwością występowania w kolorowych pismach, zmiany partnerów lub zaskakiwania kontrowersyjnymi zachowaniami/wypowiedziami. I pod tym względem Daryl jest zupełnie "nieatrakcyjna" - ma własne zasady, których trzyma się od lat, nie poddaje się popularnym trendom, wspiera akcje ekologiczne. Tym nie zarobi się miejsca na okładkach.

Popieram opinię na temat Daryl w stu procentach! Bardzo dobra aktorka, rzeczywiście różnorodna. Mnie chyba po raz pierwszy oczarowała jako drapieżna i bezwzględna Elle Driver w "Kill Billu", ale przyznaję, że nieodmienne wzrusza mnie również jako romantyczna Madison w "Plusku", kochająca matka w "Poecie" (choć tu akurat film bardzo, bardzo kiepski, a rola niestety nie na miarę tak utalentowanej aktorki), jak i w wielu innych rolach.
Niesamowicie przemawia do mnie również jej typ urody, ale podziwiam ją za to, że nie boi się jej tuszować na potrzeby filmu - odsyłam do "Stalowych magnolii".
Nadal pracuję nad bardziej szczegółowym poznaniem jej dorobku ;) Całe szczęście, że produkcje z jej udziałem są w Polsce względnie dostępne... Choć, oczywiście, chciałoby się więcej.

użytkownik usunięty
Stilnes

Zgadza się,jest świetną aktorką Elle Driver i Prsis zagrala doskonaleJa ci powiem,dlaczego ma niską średnią- ponieważ wiele osób zaniża jej średnia za jej rzekomo męska urodę Wystarczy poczytac komentarze tych pustakówNa tym śmiesznym portalu wyżej od niej są jakieś beztalencia z seriali dla tępych nastolatków tylko dlatego,zę mają ładną buzię W ogóle wkurzającer jest na tym portalu,ze rozwodzxa się nad urodą ,a nie talentem i na tej podstawie wystawiają noty Wiele ładnych aktorek to beztalencia lub przecientniacy,a maja noty wysokie za ładne buzie Darryl jest ładna,choć może szczękę ma trochę za szeroka,ale cóż-jest Niemką ,aler aktorką też jest bardzo dobrą - o nibo lepszą od takiej penelope,bellucci czy audrey ,ktore są wysoko cenione za ładne buzie

Stilnes

Przecież to drewno, a nie aktorka. W Wall Street jedna z najgorszych kreacji wszech czasów, obrzydziła mi ten film doszczętnie. W innych filmach też z tego co pamiętam była zazwyczaj najsłabszym punktem.

adeck92

Po obejrzeniu "Łowcy androidów" przyznam, że zyskała sobie trochę u mnie. Jej najlepsza rola w karierze, mniemam sądzić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones