Daryl Hannah

Daryl Christine Hannah

7,5
10 371 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daryl Hannah

beznadziejna 1/10

użytkownik usunięty

i nie jest to prowokacja

użytkownik usunięty

prowokacja, prowokacja :)

użytkownik usunięty

nie, nie jest. nie lubuję się w zakładaniu takich tematów na pokaz.
widziałam z nią 6 filmów i stwierdzam, że dla mnie to ten sam poziom co Cichopek, Mroczki, itd. niestety, ale nie mogę patrzeć na to, jak ona "gra".

użytkownik usunięty

Tym razem nie ustosunkuję się do twojej wypowiedzi odnośnie Wymoczków i Cichopek bo zwyczajnie nie oglądam seriali. Gra Daryl nie jest ostentacyjna, nigdy nie pomyślałabym, że jej gra może kogoś drażnić. No ale na szczęście mamy różne gusta - każdemu podoba się coś innego i to jest w nas fajne. Ciekawi mnie stwierdzenie, że nie lubujesz się w zakładaniu tematów na pokaz. To po co nas informujesz jaką jej notę wystawiasz? Na pokaz.

użytkownik usunięty

chodziło mi o tematy "prowokacje". nie zakładam takich tematów, ale Daryl Hannah obok Seagala (nie wiem czy dobrze napisałam) jest dla mnie najbardziej irytującą osobą uprawiającą ten zawód, a jej gra w takich filmach jak Plusk, Orły Temidy czy Roxanne doprowadzała mnie do bólu głowy.

Cóż, każdy ma prawo do swojego zdania i pewnie nie ma osoby, która wszystkich uwielbia, ale ocena 1/10 dla tej aktorki jest krzywdząca. Może nie wszędzie zagrała rewelacyjnie i nie każdy film z jej udziałem to arcydzieło, ale ma też świetne role na swoim koncie. Ja uwielbiam ją w "Plusku", który Tobie się nie podobał. Była tam niesamowicie urocza, naiwna i rozbrajająca. No i jest to produkcja, gdzie wyglądała naprawdę pięknie.

użytkownik usunięty
Martin_Eden

urodą mnie niestety również nie przekonuje. ale ja nie twierdzę, że każdy ma jej teraz wystawić 1. dla mnie jest niemiłosiernie irytująca i jej "granie" w ogóle do mnie nie trafia.
ale możesz mi polecić z nią jakieś filmy, w których była dobra, bo być może po prostu widziałam złe filmy. i nie jest to ironia, tylko naprawdę tak myślę. nie widziałam z nią wszystkiego, więc może czas nadrobić zaległości.

Każdy ocenia wg uznania i nie sugeruję, że nawołujesz do wystawiania jej najniższej noty. Raczej chodziło mi o to, że są tabuny naprawdę okropnie grających aktorów, którym bardziej się ona należy. Nie wiem, czy jakaś rola Daryl Cię do niej przekona, skoro np. w "Plusku" Cię drażniła, a to też jedna z jej najlepszych ról. Na pewno mogę polecić następujące tytuły: "Letni kochankowie", "Łowca androidów", "Okno na podwórze", "Zlecenie", "Kill Bill".

użytkownik usunięty
Martin_Eden

postaram się to przejrzeć. dziękuję, pozdrawiam. :)

Również pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones