Daryl Hannah

Daryl Christine Hannah

7,5
10 371 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daryl Hannah
Mathias

jej! jesteś żałosna! ta aktorka królowała w latach 80 i 90 i to jest OGROMNY ZASZCZYT, że mogła przyjechać do Polski! Ile ty masz lat? 10, 12? Nie pisz takich bzdur, bo każdy cię wyśmieję, tak jak ja...!

użytkownik usunięty
adam_

Przecież ona grała w Kill Billu 2 !!! Jak można jej nie znać ?????!!!!!!!!

Mathias

Ja z kolei jestem po stronie użytkownika "GaduGadu"... Powinni kogoś bardziej znanego zaprosić...

Mathias

A ja znam tą aktorkę i cieszę się, że odwiedziła Polskę... Rozumiem, że młodzież mająca nie więcej niż 13 lat nigdy nie słyszała o Daryl, ale to już ich sprawa... Może i powinni zaprosić kogoś bardziej znanego i lubianego przez młodzież, ale przykro mi... wątpię żeby Daniell Radcliffe albo Chuck Norris przyjęli zaproszenie.

Pozdrawiam, Yuriko :)

Yuriko_2

Wątpię żeby ktoś BARDZIEJ znany zgodził się pojawić na tej farsie... To znaczy telekamerach czy czymśtam... Pfi... Daryl Hannah jest cacy i proszę mi jej nie obrażać!!

Yuriko_2

... a ja uważam, że zaprosili ją, bo mieliby problemy ze zgodą kogoś bardziej znanego dla ogółu. Oprócz 'Kill Bill' nie pojawiła się ostatnio w niczym szczególnym, choć 'Big empty' mi się podobało, był to jednak skromny film i występ drugoplanowy.

Mathias

Daryl Hannah jest znaną aktorką i nie rozumiem czemu jej nie znasz.Do telekamer biorą każdego kto się zgodzi przyjechać.

Aquariia

Ja byłam w lekkim szoku, że TAKA aktorka zgodziła się przyjechać - ale jestem w jeszcze większym szoku, słysząc, że ktoś może jej nie znać...

__9829Nutellka

Yhm... Ktoś tu chyba televizji nie ogląda... Jak można jej nie znać... Ja Daryl lubię i cieszę się, że zgodziła się nas odwiedzić.

Pozdraviam :)

Mathias

Po prostu ten kto jej nie zna to chyba pomylił stronę filmweb.pl np ze stronką Fox Kids :P Daryl zaproszono z tego względu, że w dużej ilości filmów zagrała! Popatrzcie na jej filmografię i porównajcie do innych...

Mathias

A ja nie wiem, co to są Telekamery, co nie przeszkadza mi chodzić do kina i rozpoznawać aktórów, reżyserów i scenarzystów.

Stefan_7

no wiecie ja mam 13 lat i już w wieku sześciu lat doskonale ją znałem

Mathias

Nie znasz jej? A ile ty masz latek? Tylko nie mow, ze "dwanascie, psze pana" bo na podstawie tej wypowiedzi daje ci najwyzej 10:D. Jesli faktycznie mieliby zrobic parodie to powinni zaprosic na ta gale ciebie:D

zedisdeadbaby

Kurczę, ja to na miejscu Daryl bym nie przyjechała na taką wieśniacką farsę klubu wzajemnej adoracji :DDD To i tak był zaszczyt ;)

blacki

No, dokladnie. Dobrze, ze na fryderyki jeszcze nikt nie przyjezdza:D

Mathias

Obawiam się, że to nie jest takie proste.
Widzicie, aktorom z zagranicy, a już zwłaszcza tym z "fabryki snów", za przyjechanie do jakiegoś prowincjonalnego ( z ich punktu widzenia) kraiku europejskiego, i łaskę zezwolenia na uhonorowanie się jakimś złotym.... czymś, trzeba najpierw solidnie zapłacić. I to tym więcej, im bardziej znana i rozchwytywana przez innych jest owa " gwiazda". Daryl, przypuszczam, choć niewątpliwą sławę w swoim czasie już zdobyła, nie jest jednak aż tak droga, byśmy nie mogli sobie pozwolić na nagradzanie jej.

Zanzibarre

Ja się bardzo cieszę, że Daryl przyjechała do Polski. Na początku nie umiałam jej skorarzyć, ale potem dopiero spostrzegłam, że to ona :D
Ma taki miły głos.. :)

Nie chciałabym, żeby przyjeżdżał ktoś taki jak np. Emma Watson (lol2) Chyba bym z kraju uciekła ^^

Mathias

Parodią jesteś Ty i to, że tak piszesz dziecko! A Daryl jest bardzo znana i jakbys nie zauważyła jej filmografia jest bardzo duża. Ty bys chyba wolała żeby zaprosili Lindsay Lohan! Zreszta nie bede jej porownywac do tgakiej plastick girl! A Ty sie nie odzywaj jak sie nie znasz!!!

Mathias

kogoś bardziej znanego? a to mozna byc bardziej znanym?

Mathias

ja dowiedziałam sie o niej z ksiązki do angielskiego!!!!!!!!!!! :):):):):):)
pozdro for all

__Kolezanka__

ja tez z enterprise wiem o niej .......................... !!!

Mathias

no co ty lepiej poogladaj troche powaznej tv a nie tylko w kolko seriale

Adik167

Jeżeli to jest ktoś mało znany to... ech, szkoda gadać żenada.

po_prostu_P_

Żałosne... Jak można JEJ nie znać????? No sorry, ale to sie nazywa "wiedza" o filmach...

digital8

ja ją znam od wieków... Jest piękną kobietą i wspaniałą aktorką, ostatnio może i dość żadko o niej słychać ale jest naprawdę BARDZO znana. Najbardziej podobala mi się w "Zbyt wiele" u boku Banderesa ;)

Mathias

Chryste PANIE! Jak można nie znać Daryl Hannah. W tym wypadku śmiem stwierdzić, że sam z siebie zrobiłeś parodię. STRASZNE!

użytkownik usunięty
Mathias

"nieznam tej aktorki" (- słaba prowokacja, widziałam lepsze

Mathias

Juz duzo po czasie, ale napisze cos od siebie. Jesli to nie prowokacja, to twoja wiedza jest zalosna. Telekamery tez sa zalosne, a ze przyjechala to przyjechala, co miala zrobic

Mathias

to ze ty jej nie znasz, nie znaczy ze nikt jej nie zna. pomysl czlowieku zanim cos napiszesz!!

Headey

zapraszam na forum filmowe www.filmowanie.fora.pl
A co do założyciela tematu... szkoda gadać , wtedy kiedy Ty nie miałeś pojęcia że jest coś takiego jak kino czy telewizja ta aktorka zgrabnie wpisywała sie w historie kina.

Mathias

Mathias pisze o sobie:
"Czesc mam na imię Marcin mam 21 lat interesuje sie filmem polskim i zagranicznym . Ze sportu to uwielbiam grac i się interesowac piłką nożną (...)"
Po tej wypowiedzi można się domyślić że założyciel tematu dodał sobie sporo lat.

Mathias

To, że Ty jej nie znasz nie znaczy, że ktoś ma inny przyjechać, co Ty jesteś? pępek świata? Sam zbytnio jej nie lubię, ale fajnie, że przyjechała do Polski.

Mathias

"Drogi" Mathiasie podejrzewam, że w trakcie oglądania Kill Billa byłeś oczarowany jej grą, jednakże w czasie jednej z walk Deryl niechcący walnęła cię samurajskim mieczem i chociaż tego nie pamiętasz, żywisz do niej uraz wewnętrzny. Inaczej nie wyobrażam sobie sytuacji,w której ktoś mógłby napisać takiego posta, however wiemy jak dużo jest dzieci neostrady ze swoim zjechanym poglądem na świat. Zdrowia, szczęścia palancie.

Mathias

Ależeś sie popisał. Tu chyba kurde nie chodzi o sławe tylko o umiejętności aktorskie... Co za ludzie. Może mieli zaprosić Lindsay Lohan? Albo Paris Hilton? Żal mi ciebie na prawde.

Mathias

nie widziałeś 'stalowych magnolii', 'szkoły uczuć' ?? Kill Billa nie widziałeś ??? Jezus kochany.

gabriellle_234

Liczba dzieci neo jest GARGANTUICZNA:D Tak lubię to słowo, ale nieczęsto mam okazję go użyc:D

1g_stawikowski

wprost kocham takie tematy i tak wysmienitych znawcow kina. To nic ze ten temat lizy sobie juz 4 lata hehehe

Zawsze mozna wejsc i takich perelek poszukac.

Nawet malo mnie interesuje czy to prowokacja czy nie.
Portal o filmach a s tu ludzie ktorzy z filmem maja tyle wspolnego co ja z fizyka jadrowa hehehehe

Szacunek dla autora..... Masz jaja zeby takki tekst pisac miedzy ludzmi.

lukas_fil

Zgadzam się ;pp

P.S:Daryl jest świetna. Dziwie się, że jej nie znasz...

Mathias

'kogoś bardziej znanego' + 'telekamery'

zabawne :D

Mathias

1)telekamery co to jest ? jakis program dla debili ?
2) Wall Street nie ogladalas ?
3) Zamiast mozgu masz tic taca

Mathias

Zaden polski aktor/zadna polska aktorka nie osiagnela takiej swiatowej slawy jak ona wiec to raczej ona robi przysluge nam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones