PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10016854}

Droga do awansu

Partner Track
6,3 1 203
oceny
6,3 10 1 1203
Droga do awansu
powrót do forum serialu Droga do awansu

Nie wiem jak Was, ale mnie osobiście drażniła szalenie główna bohaterka, jak i jej przyjaciel Tyler bo wymagali od innych bycia fair, bycia poprawnym politycznie pod każdym względem i nie wiadomo czego jeszcze, a sami nie byli święci i jakoś tego nie widzieli. Np. choćby ona chcąc awansować robiła wszystko tak, jak jej szef zagrał, mając jednocześnie w dupie nawet (niby) najbliższe jej osoby! - same wyrzuty sumienia nie wystarczą skoro i tak nadal robiła to, co robiła i tak naprawdę ogarnęła się po tym, gdy nie dostała awansu - wtedy dopiero się porządnie przyłożyła do tego by odzyskać przyjaciół - wcześniej niby się starła, ale mimo wszystko awans wciąż stawiała na pierwszym miejscu. Tak naprawę w całym tym serialu polubiłam tylko Rachel i Dana (bo byli sobą) oraz Justina.

usmiechnijsie15

Poprawność polityczna wciskana wszędzie i na siłę. No ale to Netflix.

usmiechnijsie15

oh, czyli najbardziej polubiłaś białych bohaterów nie powiązanych jakkolwiek z poruszaną w serialu (BTW, w sposób rewelacyjny) tematyką rasizmu ogółem i przede wszystkim w korporacjach. a to ciekawe xD

generalnie ubóstwiam kiedy ludzie twojego pokroju rzucają wyświechtanym hasełkiem pt. "poprawność polityczna" dlatego że poruszany jest właśnie temat rasizmu. to jest tak żałosne że aż zabawne. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones