Droga do awansu
powrót do forum 1 sezonu

Ciekawy kontrast

ocenił(a) serial na 7

Niepozorna, na pozór słodka historia kariery i miłości w światku prawniczym przez większą część serii wprowadza widza w błąd.
Prawdziwe rozgrywki zaczynają się dopiero w ostatnich odcinkach, dla których warto przebrnąć przez cukierkowość początkowej części serii.
Aż chce się wiedzieć co będzie dalej...

Trolik

atmosfera starych złych serialików z lat 90tych, straszliwie dużą się odcinki,

Trolik

Za słodko, za kolorowo, dialogi momentami dziecinne i płytkie. Natomiast ostatnie zdanie finałowego odcinka mnie zaskoczyło i z chęcią poczekam na drugi sezon.

ocenił(a) serial na 5
Qwertyna71

Sucharsko i ta sztuczna gra aktorska. W sumie ciekawiej zaczęło się robić po wieczorze integracyjnym - i tu była szansa, żeby twórcy podciągnęli serial, ale i to im się nie udało

ocenił(a) serial na 7
Trolik

Obejrzałam całość w 2 dni, bo byłam ciekawa kreacji Dominica, sporo można się nauczyć zagadnień z prawniczego świata, jestem ciekawa jaką popularność zyskuje serial i kiedy będzie 2 sezon.

ocenił(a) serial na 6
Trolik

Obejrzalam w jedną sobotę. Może jest słodko i cukierkowo, ale w sumie całkiem przyzwoity serial do obejrzenia np. weekend. Może nie porywa jakoś bardzo, ale jeśli będzie drugi sezon to obejrzę, żeby zobaczyć jak to pociągną.

agawa87

Serial z początku cukierkowy pod koniec z fajnym twistem. Lekki i przyjemny. Z chęcią obejrzę 2 sezon.

ocenił(a) serial na 3
Trolik

Czuję się oszukana tym komentarzem - włączyłam serial i po kilku chwilach nie mogłam doczekać się końca... Nie z ciekawości... Po prostu serial jest tak płytki, durny, landrynkowy, nie wspominając o przerysowanych postaciach. Przewijając dotarłam do tej super nieprzewidywanej końcówki i w sumie wiele się nie zaskoczyłam. Moim zdaniem szkoda czasu na ten serial. Rzadko wystawiam słabe oceny ale serio, to straszne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones